Wie is wie?

Directeur 

Viaene Katia – katia.viaene@campussterrebos.be

Technisch Adviseur Coördinator 

Cottenier Inge – inge.cottenier@campussterrebos.be

Technisch Adviseur 

Plouvier Hansy – hansy.plouvier@campussterrebos.be

Secretariaat 

Versluys Ann – GOK-coördinator – ann.versluys@campussterrebos.be
Vanlerberghe Dominique – financieel medewerker + bus-coördinator –
dominique.vanlerberghe@campussterrebos.be
De Caluwe Majolica – administratief medewerker – majolica.de.caluwe@campussterrebos.be

Beleidsteam

Dit team ondersteunt de schoolwerking

Begeleidingsteam 

Saelen Isabel – kinesiste
Vandecasteele Natacha – maatschappelijk assistente – natacha.vandecasteele@campussterrebos.be
Vandorpe Ine – logopediste
Vanhoebrouck Sandra – psycholoog – sandra.vanhoebrouck@campussterrebos.be
Gorra Sien – maatschappelijk assistente – sien.gorra@campussterrebos.be
Vanderhelst Elke – verpleegster – elke.vanderhelst@campussterrebos.be
Pauwels Annemie – maatschappelijk assistente en coördinator auti –
annemie.pauwels@campussterrebos.be

Leerkrachten ASV

Leerkrachtenteam Geïntegreerde Algemene en Sociale Vorming

Leerkrachten BGV

Leerkrachtenteam BeroepsGerichte Vorming