Wie is wie?

Directeur 


Viaene Katia – katia.viaene@campussterrebos.be

Technisch Adviseur Coördinator 


Cottenier Inge – inge.cottenier@campussterrebos.be

Secretariaat 

  • Versluys Ann – GOK-coördinator – ann.versluys@campussterrebos.be
  • Vanlerberghe Dominique – financieel medewerker + bus-coördinator – dominique.vanlerberghe@campussterrebos.be
  • De Caluwe Majolica – administratief medewerker – majolica.de.caluwe@campussterrebos.be

Beleidsteam

  • Katia Viaene – directeur
  • Inge Cottenier – TAC
  • Sandra Vanhoebrouck – psycholoog
  • Ann Versluys – GOK-coördinator
  • Katrien Allaert – ABO-coördinator
  • Petra Verhaeghe – Food-coördinator
  • Klaas Vandendriessche – NON-food-coördinator
  • Pieter Lambrecht – ASV-coördinator
  • Lana Christiaens – ICT-coördinator

Begeleidingsteam 

  • Vanhoebrouck Sandra – psycholoog – sandra.vanhoebrouck@campussterrebos.be
  • Vanderhelst Elke – verpleegster – elke.vanderhelst@campussterrebos.be
  • Freya Goudesaboos – psycholoog – freya.goudesaboos@campussterrebos.be
  • Pauwels Annemie – maatschappelijk assistente en coördinator auti – annemie.pauwels@campussterrebos.be

Leerkrachten ASV

Leerkrachtenteam Algemeen Sociale  Vorming

Leerkrachten BGV

 Leerkrachtenteam Beroeps Gerichte Vorming